Yhteystiedot

Meillä osataan rokata

Uptempo Finland Oy
Uptempo Ireland Ltd
Uutiskatu 2, RTI-Talo
00240 Helsinki, Finland

Laskutusosoite / Mixing Studio
Luhdantie 157
25460 Kisko

Ota yhteyttä!

Managing Director / Sound Engineer
Ari ”Bruno” Lähteenmäki
+358 400 823 847
bruno@uptempo.fi

Production Manager, Translator
Anton Balck
+358 40 831 5225
anton@uptempo.fi

Head of Translation
Tuija Korhonen
Fiable Oy
+358 40 705 6569
tuija@fiable.fi

Creative Director / Sound Engineer
Joonas Lähteenmäki
+358 40 161 9222
joonas@uptempo.fi

Legal Advisor
Eileen Griffin
+358 40 779 3027
eileen@uptempo.fi

Vocal Director / Sound Engineer
Mikko Tiainen
+358409679201
mikko@uptempo.fi

Helsingin studion sijainti

Uptempo Helsinki

Lataa PDF versio kartasta